Staramy się aby zamówiony przez artykuł dotarł do Ciebie w możliwie najszybszym czasie. Na jego przygotowanie potrzebujemy maksymalnie 3 dni robocze (z reguły jest to 1-2 dni). 

Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. 

Możecie Państwo wybrać spośród poniższych metod płatności i dostawy:

Metody płatności:

  1. Płatność przelewem na konto Sprzedawcy,
  2. Płatność elektroniczna lub kartą kredytową - obie możliwości za pośrednictwem systemu PayU, z którym zintegrowany jest nasz sklep.

Medoty dostawy:

  1. Tradycyjna wysyłka Pocztą Polską. Każda przesyłka jest rejestrowana (polecona). Czas transportu - do 5 dni roboczych (wg Poczty Polskiej). 
  2. Odbiór w jednym z kilku tysięcy paczkomatów obecnych w Polsce - ich ilość cały czas się powiększa, a aktualna mapa Paczkomatów znajduje się tutaj: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost. Wysyłka tą metodą pozwala Ci być niezależnym od kuriera - odebrać ją możesz w dogodnym Ci terminie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Paczka będzie na Ciebie czekała przez 3 dni, po tym terminie będziesz mógł ją odebrać w najbliższym oddziale InPost przez 11 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://pomoc.inbook.pl/index.php?action=artikel&cat=14&id=58&artlang=pl. W momencie wysłania przez nas paczki otrzymasz smsa oraz maila z danymi do otwarcia skrzynki w Paczkomacie. Czas transportu paczki to maksymalnie 2 dni robocze (dane wg InPost).
  3. Wysyłka kurierem DPD lub kurierem UPS. Najszybsza forma dostawy - czas transportu od momentu nadania to przeważnie 1 dzień roboczy. 
  4. Odbiór osobisty w Punkcie Odbioru. Jako, że nasza działalność ma charakter wysyłkowy, w zakresie osobistego odbioru przesyłek współpracujemy z Klubem squasha/fitness "Enjoy", który znajduje się przy ul. Rejtana 3 w Bielsku-Białej. To tutaj szybko i sprawnie odbierzesz swoją paczkę.

Jeśli zależy na najszybszym otrzymaniu przesyłki dokonaj płatności przez PayU i wybierz dostawę kurierem DPD lub UPS (lub odbiór osobisty) - jeśli dokonasz tego przed godz. 12 w południe jest bardzo prawdopodobne, że przesyłka zostanie do Ciebie dostarczona za 2 dni robocze.