Nadrukoteka.pl jest powstałym w 2017 roku sklepem internetowym umożliwiającym zakup artykułów z nadrukowanymi nowoczesnymi grafikami. Naszą specjalnością jest znakowanie odzieży, ale nasza kolekcja artykułów zawiera również inne akcesoria: kubki oraz torby zakupowe, a w najbliższym czasie powiększy się o kolejne produkty.

Artykuły dostępne w naszym sklepie są wysokiej jakości. Proces wyboru produktów do naszego sklepu pochłonął wiele tygodni testów - chcieliśmy mieć jednak pewność, że z rynku który oferuje olbrzymią ilość wszystkiego, wybraliśmy produkty jakościowo na naszym zdaniem najwyższym poziomie adekwatnym do ich ceny. Rozciąganie się materiału po kilku dniach noszenia, zbyt duże kurczenie po praniu czy blaknięcie koloru zdyskwalifikowało niezliczoną ilość testowanych przez nas koszulek. Teraz jednak mamy pewność, że możemy Państwu zaoferować starannie wyselekcjonowane artykuły, które spełnią Państwa oczekiwania. A satysfakcja klienta jest dla nas na pierwszym miejscu.

Zdecydowana większość projektów posiada kilka wersji kolorystycznych. W połaczeniu z dostępną kolorystyką artykułów dajemy Państwu możliwość dobrania koloru projektu i artykułu tak, aby finalny produkt w jak największym stopniu spełniał Państwa indywidualne potrzeby. Aktualnie pracujemy nad rozwojem tej funkcjonalności tak, aby w niedalekiej przyszłości dać Państwu pełną możliwość doboru układu kolorów.

Wszystkie nadruki na odzieży wykonujemy z wyciętej wcześniej na ploterze folii flex - to powoduje, że kolory bardzo mocno kontrastują na tkaninie i tym samym są bardzo dobrze na materiale widoczne. Nadruki z folii flex cechuje również wysoka wytrzymałość, w tym również na pranie. Akcesoria nadrukowujemy medotą sublimacji. 

W najbliższym czasie planujemy uruchomić serwis partnerski dedykowany dla klienta biznesowego zainteresowanego nadrukami swoich projektów na swoich materiałach. Do tego czasu osoby zainteresowane tego typu zamówieniami zapraszamy do kontaktu. 

Pozdrawiamy,
Zespół Nadrukoteka.pl