Poniżej przedstawiamy pytania, na które możecie szukać odpowiedzi:

 

Jaką techniką wykonane są nadruki? 

Wszystkie nadruki na odzieży wykonujemy z wyciętej wcześniej na ploterze folii flex - to powoduje, że kolory bardzo mocno kontrastują na tkaninie i tym samym są bardzo dobrze na materiale widoczne. Nadruki z folii flex cechuje również wysoka wytrzymałość, w tym również na pranie. Kubki i poduszki nadrukowujemy metodą sublimacji.

 

Jak prać i prasować koszulki żeby nie uszkodzić nadruku?

Aby utrzymać wysoką jakość nadruku jak najdłużej, koszulki należy:

O ile możliwe jest pranie w temperaturze 40 stopni i wirowanie do 1000 obr/min i nie powinno to wpłynąć na jakość nadruku, to prasowanie po nadruku jest niedopuszczalne. Prasowanie po nadruku możliwe jest jedynie po drugiej stronie tkaniny (żelazko nie może zetknąć się bezpośrednio z folią) na niskiej temperaturze.

 

Jaka jest jakość koszulek?

Wszystkie nasze koszulki są produktami wysokiej jakości, wyprodukowanymi z wysokogatunkowej bawełny, wyselekcjonowanymi spośród wielu modeli dostępnych na rynku. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty przetestowaliśmy pod kątem wytrzymałości. Produkty przeszły testy kilkunastokrotnego prania - nie kurczą się, nie rozciągają, a kolory pozostają jaskrawe. 

Posiadamy w ofercie koszulki damskie, męskie i dziecięce w wersji podstawowej (Classic) oraz lepszej jakościowo (Premium). Lepsza jakość oznacza przeważnie dodatek elastanu, który powoduje, że koszulka jest wyjątkowo miękka w dotyku.

 

Jaki jest najszybszy sposób dostawy?

Najszybsza opcja dostawy do wysyłka kurierem. Szczegóły opcji dostaw znajdziesz tutaj: Dostawa i płatność.

 

Jaki jest koszt dostawy?

Sposoby dostawy są dostępne tutaj: Dostawa i płatność.
Jeśli zamówienie składa się z więcej niż jednego produktu za dostawę Klient płaci tylko raz.

 

Czy można złożyć zamówienie hurtowe?

Tak. Prosimy w tym celu o kontakt pod adresem kontakt@nadrukoteka.pl.

 

Jak długo trwa przygotowanie koszulki i jak sprawdzić status zamówienia?

Koszulki wykonujemy w ciągu maksymalnie 3 dni (przeważnie 1-2 dni) od momentu zaksięgowania wpłaty. Koszulka wysyłana jest w dniu przygotowania lub w dniu kolejnym. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się jaki jest status Twojego zamówienia napisz do nas na kontakt@nadrukoteka.pl.

 

W jakich dniach i godzinach pracuje sklep?

Korzystanie z serwisu i składanie zamówień drogą elektroniczną możliwe jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy w dniach powszednich w godzinach 9-17, w tych też godzinach pracujemy.

 

Czy dostanę paragon lub fakturę?

Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny. Na życzenie klienta wystawiamy również fakturę. Aby otrzymać fakturę należy podczas składania zamówienia zaznaczyć odpowiedni checkbox i wprowadzić dane firmy.

 

Czy możliwe jest anulowanie bądź zmiana zamówienia?

Jeśli chcecie Państwo zmienić lub anulować zamówienie prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy kontakt@nadrukoteka.pl. O ile zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane wszelkie zmiany zostaną uwzględnione.

 

Co wpisać w tytule przelewu?

W tytule przelewu Prosimy wpisać numer zamówienia, który znajduje się w mailu wysyłanym do Państwa automatycznie po złożeniu zamówienia.

 

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?

Tak. Zakupiony towar można odebrać w Bielsku-Białej w naszym punkcie odbioru, który znajduje się w Klubie Squasha Enjoy w Bielsku-Białej, przy ul. Rejtana 3. 

 

Czy istnieje możliwość płatności przy odbiorze?

Nie. Towar musi zostać opłacony przed realizacją, przelewem bankowym lub za pomocą systemu PayU. W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu bankowego, wszelkie dane niezbędne do wykonania przelewu otrzymasz w wiadomości, która zostanie do Ciebie wysłana tuż po złożeniu zamówienia.