Dajemy Ci możliwość uzyskania rabatu na każdy z naszych produktów. W tym celu wystarczy polubić nasz profil facebookowy (przysługuje za to 5% rabatu) i/lub udostępnić jakikolwiek produkt ze sklepu Nadrukoteka.pl na swoim profilu facebookowym w przeciągu godziny od momentu złożenia zamówienia (kolejne 5% rabatu) - aby to zrobić wystarczy:
- na liście projektów kliknąć w ikonę facebook'a dostępną na kafelce któregoś z projektów (ikona jest widoczna po najechaniu na kafel myszką) lub
- będąc na stronie ze szczegółami artykułu - wtedy odpowiedni link znajduje się poniżej dużego zdjęcia z artykule.
Osoby korzystające z serwisu społecznościowego Pinterest mogą dodatkowo udostępnić jakikolwiek produkt z naszego sklepu na swoim profilu - otrzymają dodatkowe 2% rabatu. Kilkoma więc kliknięciami można uzyskać aż 12% rabatu na każdy z artykułów dostępnych w Nadrukoteka.pl !

A posiadając dodatkowo kod rabatowy (wydajemy je przy różnych okazjach) można uzyskać jeszcze większe zniżki. Kod wystarczy wprowadzić w odpowiednie pole podczas składania zamówienia. Rabat ten zsumuje się z rabatami za polubienie i/lub udostępnienie na Facebook'u i/lub udostępnienie na Pinterest.