Pierwsza wersja serwisu Nadrukoteka.pl powstała w 2017 roku. Rok później serwis został usprawniony i rozbudowany. Nadrukoteka jest sklepem internetowym umożliwiającym zakup artykułów z nadrukowanymi grafikami. Projekty głównie drukujemy na koszulkach, ale nasza kolekcja produktów zawiera również kubki, torby zakupowe, dziecięce body, a w najbliższym czasie powiększy się o kolejne produkty.

Artykuły dostępne w naszym sklepie są wysokiej jakości. Proces wyboru produktów do naszego sklepu pochłonął wiele tygodni testów - chcieliśmy mieć jednak pewność, że z rynku który oferuje olbrzymią ilość wszystkiego, wybraliśmy produkty jakościowo na naszym zdaniem najwyższym poziomie adekwatnym do ich ceny. Rozciąganie się materiału po kilku dniach noszenia, zbyt duże kurczenie po praniu czy blaknięcie koloru zdyskwalifikowało niezliczoną ilość testowanych przez nas koszulek. Teraz jednak mamy pewność, że możemy Państwu zaoferować starannie wyselekcjonowane artykuły, które spełnią Państwa oczekiwania. A satysfakcja klienta jest dla nas na pierwszym miejscu.

Każdy z dostępnych na naszej stronie projektów graficznych prezentujemy w kilku wersjach kolorystycznych. W połączeniu z dostępną kolorystyką większości produktów dajemy Państwu możliwość dobrania koloru projektu i produktu tak, aby finalny zakup w jak największym stopniu spełniał Państwa indywidualne potrzeby.

Nadruki na koszulkach wykonujemy w technologii druku bezpośredniego (DTG) oraz sublimacji na nowoczesnych markowych drukarkach.

Zapraszamy również na naszą stronę partnerską - StacjaNadruku.pl - dedykowaną nadrukom na odzieży i ceramice.

Pozdrawiamy,
Zespół Nadrukoteka.pl